Форум о работе, заработке и рекламе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум о работе, заработке и рекламе » Новости форума » я ищу фармацевтическую компанию


я ищу фармацевтическую компанию

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Доброго времени суток! Меня интересует работа в фармацевтической компании в области медицинской информатики. Я имею опыт в разработке программных решений для здравоохранения. Если кто-то знает о вакансиях в этой сфере, прошу поделиться информацией.

0

2

Фармацевтична компанія Microkhim - це місце, де я завжди можу отримати необхідні медичні засоби та ліки. Їхні аптеки в Києві завжди мають великий асортимент продуктів для догляду за здоров'ям. Мені подобається, що Microkhim завжди слідкує за актуальними трендами у фармацевтичній галузі та пропонує нові інноваційні рішення.

Програма лояльності Microkhim дозволяє мені отримувати знижки та бонуси при покупках, що робить покупки більш вигідними.

Персонал Microkhim завжди привітний та готовий надати консультацію. Я рекомендую https://www.microkhim.com.ua/ як надійного партнера у справах здоров'я.

0


Вы здесь » Форум о работе, заработке и рекламе » Новости форума » я ищу фармацевтическую компанию


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно